O firmie

Grupa Producentów Owoców i Warzyw działająca pod nazwą OWB Sp. z o.o. ma swoją główną siedzibę w centrum Polski nieopodal autostrady A1, tj. w okolicach Włocławka w województwie kujawsko pomorskim. Do swojej działalności wykorzystuje bazę magazynowo-przechowalniczą z komorami chłodniczymi ULO o łącznej pojemności 1600t.

Działalność

Prowadzimy już od 1978 roku

Członkowie grupy działalność ogrodniczą prowadzą już od 1978 roku, cały czas starając się maksymalne udoskonalać techniki produkcji, w tym produkcji integrowanej. Obecnie członkowie grupy uprawiają owoce i warzywa na powierzchni około 100 ha. Areał ten z roku na rok powiększa się wraz z przyjmowaniem nowych członków oraz rozszerzaniem upraw własnych.

Uprawa i produkcja

OWB Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców i Warzyw

Do produkcji sadowniczej i ogrodniczej wykorzystywany jest najwyższej jakości sprzęt, w tym maszyny służące do zbioru i obróbki owoców i warzyw. Grupa Producentów jest już w posiadaniu licznych urządzeń do mycia, czyszczenia, sortowania, pakowania, transportu surowca. Wraz z rozwojem firmy i jej kanałów dystrybucji wdrażany jest na bieżąco nowy sprzęt oraz technologie produkcji. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Zarządu Grupy firma rozwija się w bardzo szybkim tempie i zdobywa coraz to nowe rynki zbytu na terenie całej Polski oraz na rynkach zagranicznych.

Profesionalizm

Duże zamówienia w krótkim czasie

OWB Sp. z o.o. oferuje owoce i warzywa najwyższej jakości i jest w stanie sprostać dużym zamówieniom. Partie towaru są jednolite pod względem wielkości i jakości, oraz mogą być dostarczone w dowolnym opakowaniu. Specjalizujemy się w dostawie dużych ilości owoców i warzyw. W skład głównych pozycji asortymentu Grupy wchodzą: jabłka, gruszki, porzeczki czarne, porzeczki kolorowe, borówki amerykańskie, rabarbar, czereśnie, wiśnie.